http://bpap.ir

EMC banne2r

خدمات زيرساخت ذخيره‌سازی اطلاعات مبتنی بر EMC

شرکت EMC فعالیت خود را بصورت تخصصی بر روی سیستم‌ها و راهکارهای ذخیره‌سازی و مدیریت اطلاعات متمرکز کرده و برای سازمان‌ها در رده‌های مختلف ( کوچک، متوسط، بزرگ طیف گسترده‌ای از راهکارها و محصولات را ارائه می‌کند. اهم فعالیت این شرکت ارائه سخت‌‌افزارهای حرفه‌ای در زمینه ذخیره‌سازی اطلاعات و شبکه‌های داده و همچنین نرم‌افزارهای مرتبط است.
این شرکت مالک بسیاری از کمپانی‌های بزرگ و نام آشنا نظیر VMware و RSA بوده، تجهیزات ارائه شده توسط EMC کاملا سازگار و منطبق بر راهکارهای آنها می‌باشد. شرکت بهپارت با توجه به اهمیت این مقوله از بین ابر شرکتهای ارائه دهنده تجهیزات ذخیره‌سازی، اقدام به دریافت و ارائه خدمات حرفه‌ای از شرکت EMC کرده است.
با توجه به اینکه کمپانی VMware توسط EMC خریداری شده‌ است،محصولات این شرکت  حداکثر کارآرایی و سازگاری را با محصولات شرکت VMware دارند.
این شرکت با درک اهمیت فوق‌العاده ذخیره‌سازی داده‌های هر سازمان، طراحی و اجرای زیرساختهای نوین ذخیره‌سازی داده بر مبنای ‌‌EMC را جزو خدمات قابل ارائه خود قرار داده است. مجموعه خدمات شرکت در این حوزه عبارت است از:

مطالعه اولیه در خصوص حجم داده‌های سازمان و میزان حساسیت آنها
طراحی زیرساخت ذخیره‌سازی مناسب با توجه به بررسی انجام شده
تامین تجهیزات ذخیره‌سازی و نسخه‌برداری پشتیبان (Backup) ‌بر اساس EMC
نصب و راه اندازی زیرساخت ذخیره‌سازی و تجهیزات مربوطه
انتقال داده‌های سازمان به تجهیزات جدید
نگهداری و پشتیبانی از زیرساخت ذخیره‌سازی EMC
آموزش EMC

این شرکت همچنین تلاش نموده است با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص  EMC، خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب را بر روی این محصولات ارائه نماید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تماس با ما

 

دفتر مرکزی :

تهران - یوسف آباد - انتهای بزرگراه گمنام

نرسیده به گلها - پلاک 59 - طبقه 2 - واحد 4

 
 
تلفن :   88107859-021
            021-88974520
فكس :  88107858-021
ايميل : info@bpap.ir