http://bpap.ir

Fortinet و HP بسته امنیتی نوآورانه‌ای با دامنه عمل فراتر از فایروال را به سازمان‌ها ارائه می‌کنند

Fortinet   و HP بسته امنیتی نوآورانه‌ای با دامنه عمل فراتر از فایروال را به سازمان‌ها ارائه می‌کنند

مشارکت گسترده برای ارائه قابلیت‌های مدیریت، تحلیل و رویت‌پذیری امنیتی ساده‌تر و موثرتر برای بنگاه‌های اقتصادی و کسب و کارهای متوسط بین این دو شرکت آغاز گردیده است.
شرکت Fortinet ( با نماد بورس نزدک FTNT) :در ارائه راه‌حل‌های امنیت سایبری با عملکرد بالا در سطح جهانی پیشتاز است. امروز شرکت Hewlett Packard Enterprise (HPE) و Fotinet مشترکا از بسته امنیتی یکپارچه جدیدی رونمایی نمودند که نیازمندی‌های امنیتی در حال رشد بنگاه‌های اقتصادی و کسب و کارهای متوسط را برآورده خواهد ساخت. این محصول جدید از مزیت همکاری متقابل گسترده‌ بین بستر امنیت شبکه FortiGate از شرکت Fortinet و محصولات Security Logger متعلق به HPE برخوردار است، که رویت‌پذیری، قابلیت‌های تحلیلی و کنترل تهدیدهای امنیتی را در شرکت‌ها بهبود می‌بخشد.
مدیریت ریسک در دنیای کسب و کار دیجیتال امروز هر روز بیش از پیش پیچیده می‌گردد. افزایش پیچیدگی و فراوانی حملات سایبری توام با هزینه و پیچیدگی‌های محدودیت‌های قانونی و مقرراتی و تغییر و تحولات در فناوری اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی فشار را بر کادر فناوری اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و کسب و کارهای متوسط دوچندان ساخته‌اند. نیاز به راه‌حل‌های امنیتی مقرون به صرفه و با قابلیت استفاده آسان در این نوع سازمان‌ها تبدیل به یک ضرورت گردیده است، درحالی‌که زیرساخت امنیتی این سازمان‌ها باید به سادگی قابل مدیریت باشد و از مزیت تطبیق ساده و موثر و همچنین هوشمند با تغییر منظر تهدیدها که تحت تاثیر عواملی چون برنامه‌های کاربردی ابر و BYOD قرار داشته برخوردار باشد.
Fortinet
و HPE حفاظت ساده و موثر را در برابر حملات درحال گسترش امروز ارائه می‌کنند.
راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر یکپارچه‌سازی شده‌‌ای که Fortinet و HPE Security ارائه نموده‌اند چشم‌انداز وسیع‌تری را از تهدیدهای امنیتی علیه شبکه بنگاه‌های اقتصادی توام با گزارش‌دهی تحلیلی عمیق‌تر برای مشتریان ما مجسم می‌سازد. این مشارکت گسترده در عرصه فناوری موارد ذیل را شامل می‌گردد:
این مجموعه راه‌حل‌های جدید قابلیت‌های فایروال‌های شرکتی نسل بعد (NGFW) را با بستر مدیریت ثبت وقایع (Log) جهانی پیشتازی ترکیب کرده است: در این راستا، فایروال شرکتی FortiGate از شرکت Fortinet و نرم‌افزار Security Logger از HPE با هم در قالب یک بسته نرم‌افزاری واحد ارائه می‌گردند. بر این اساس، مشتریان از مزیت فایروالی با بهترین عملکرد در سطح صنعت و قابلیت‌های مدیریت ثبت وقایع سود خواهند برد که جمع‌آوری، ذخیره‌سازی، شناسایی، تحلیل و تخفیف تهدیدهای پیچیده را ساده‌تر و موثرتر می‌سازند. این محصول شامل بر راه‌حل‌های شرکتی Fortinet یعنی، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته از طرف FortiCare، NGFW، AV، فیلترینگ وب و قابلیت آنتی-اسپام یا نامه‌های الکترونیک ناشناس) است که راهکاری ساده‌تر، موثرتر و مقرون به صرفه را با توجه به منظر تهدیدات امنیتی در حال تغییر امروز به مشتریان ارائه می‌کند.
یکپارچه‌سازی این راه‌حل‌ها افزایش عملکرد و امنیت را برای مشتریان مشترک تضمین خواهد کرد: بهبود یکپارچگی بین فایروال‌های شرکتی FortiGate از Fortinet و نرم‌افزار Security Logger از HPE مدیریت امنیت را ساده‌تر و موثرتر می‌سازد، درحالی‌که آسیب‌پذیری‌ها به مجرد کشف قابل رسیدگی و برطرف ساختن خواهند بود. کسب و کارها از اختلال کمتر ناشی از مسائل امنیتی سود خواهند برد و ریسک قرارگرفتن آنها در معرض تهدیدهای امنیتی کاهش می‌یابد.
به گفته جان مدیسون، نائب رئیس ارشد بخش محصولات و راه‌حل‌های شرکت Fortinet: «تهدیدهای سایبری پیوسته در حال رشد و نمو هستند و بنگاه‌های اقتصادی نیازمند لایه‌های امنیتی چندگانه و راه‌حل‌های امنیتی آینده‌نگرانه‌ای مانند قطعه‌بندی داخلی هستند که آنها را دربرابر چنین تهدیدهایی به‌رغم رشد پیچیدگی و فراوانی وقوع آنها محافظت خواهند کرد. مشارکت ما با HPE Security اساسا با پیش‌بینی نیازهای مشتریان مشترک هر دو شرکت بوده است، که ثمره آن افزایش چابکی شبکه و کاهش هزینه‌های عملیاتی خواهد بود؛ درحالی‌که بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند عملیات خود را کارامدتر و با امنیت بیشتر اداره و اجرا نمایند
به گفته چاندرا رانگان، نائب رئیس بخش بازاریابی، HPE Security در شرکت HPE: «کسب و کارهای متوسط با تهدیدهای امنیتی پیچیده‌ای همانند بنگاه‌های اقتصادی بزرگ مواجه هستند. با این وجود، آنها همواره منابع کافی را برای مقابله با این تهدیدها و محافظت از دارایی‌های دیجیتال خود بخاطر شرایط نه چندان سازمان‌یافته و تعداد محدود کارکنان فناوری اطلاعات ندارند. برای یاری مشتریان مشترک هر دو شرکت در مقابله با این چالش‌ها، بسته امنیتی جدیدی ارائه گردیده است که محصولات امنیتی فایروال شرکتی Fortinet را توام با بستر پیشتاز جهانی HPE Security Logger عرضه می‌کند. این محصول با هدف یکپارچه‌سازی قابلیت‌های همبستگی اطلاعاتی، تحلیل برنامه کاربردی و دفاع در سطح شبکه در قالب یک راه‌حل ساده‌تر و موثر واحد ارائه می‌گردد
به گفته راسل زینتک، نائب رئیس بخش امنیت سایبری شرکت Arrow Distribution: «رشد فوق‌العاده دستگاه‌های موبایل و برنامه‌های کاربردی ابر زمینه‌ساز افزایش نیاز برای ارتقا امنیت شبکه در کسب و کارهای متوسط بدون توجه به اندازه شبکه بوده است. با این وجود چنین سازمان‌هایی غالبا دارای بودجه فناوری اطلاعات محدودی هستند. با در اختیار داشتن مجموعه محصولات یکپارچه‌سازی از دو شرکت پیشتاز در حوزه صنعت مانند Fortinet و HPE Security پرداختن به چالش‌های فناوری اطلاعات منحصر به فرد چنین مشتریانی را با تکیه بر راه‌حل امنیتی دارای قابلیت اجرا پس از نصب بدون نیاز به پیکربندی یا اصلاح خاص مختصرا، قابلیت(Out-of-the-Box) تسهیل می‌سازد؛ رویکردی مقرون به صرفه که کاربران را در کنترل کامل بر امنیت شبکه‌های خویش یاری خواهد رساند

منبع : Fortinet

HPe

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تماس با ما

 

دفتر مرکزی :

تهران - یوسف آباد - انتهای بزرگراه گمنام

نرسیده به گلها - پلاک 59 - طبقه 2 - واحد 4

 
 
تلفن :   88107859-021
            021-88974520
فكس :  88107858-021
ايميل : info@bpap.ir