http://bpap.ir

Avid و Quantum گزینه‌های ذخیره‌سازی آرشیو جدید وانعطاف‌پذیری را ایجاد کردند که برای محیط‌های Avid بهینه‌سازی شده‌اند

Quantum-Avid

Avid  و Quantum گزینه‌های ذخیره‌سازی آرشیو جدید وانعطاف‌پذیری را ایجاد کردند که برای محیط‌های Avid بهینه‌سازی شده‌اند

شرکتQuantum  اعلام کرد که Avid(R) رابط اتصال‌دهنده‌ای را برای سیستم Interplay(R)|MAM شرکت و StorNext Storage Manager از Quantum توسعه داده است.
 
این رابط (Connector) یکپارچه‌سازی کل سیستم‌های ذخیره‌سازی آرشیو Quantum را در محیط‌های Avid امکان‌پذیر می‌سازد.
رابط Avid برای StorNext Storage Manager دسترسی و کنترل کارکردهای آرشیو و بازیابی StorNext(R) را از طریق Interplay|MAM (شامل بر جابجایی خودکار محتوا در لایه‌های متفاوت رسانه ذخیره‌سازی آرشیو: خدمات Q-Cloud(R)، کتابخانه‌های نوار (Tape) و رسانه ذخیره‌سازی شی‌‌ای Quantum Lattus(R)) امکان‌پذیر می‌سازد.
 
بواسطه اختلاط و یکپارچگی در روندهای متفاوت کسب و کار در داخل Interplay|MAM، این راه‌حل مدیریت محتوا بلندمدت و هوشمندانه‌تر، دسترسی سریع‌تر به لایه آرشیو واسطه (Near-Line) از طریق پروتکل‌های شبکه استاندارد و حفاظت بهتر از پروژه‌های Avid با راهبرد آرشیو ممکن می‌نماید.

افزایش ارزش ارائه شده به مشتریان
علاوه بر توسعه راه‌حلی که یکپارچه‌سازی کامل Avid Interplay|MAM باراه‌حل‌های آرشیو Quantum را امکان‌پذیر می‌سازد، Avid نیز به Quantum Advantage Program پیوست. این برنامه بستری را برای شرکا جهت آزمایش و تعیین کیفیت فناوری خویش با تکیه بر محصولات و خدمات Quantum و ارائه بهترین راه‌حل‌های یکپارچه ممکن فراهم می‌سازد؛ راه‌حل‌های یکپارچه‌ای که ارزش افزوده جریان‌های کاری مشتریان را با خود به همراه دارند.

نقل قول از طرفداران و حامیان
اد کاراکاپا مدیر ارشد ائتلاف جهان Avid: «ما از این‌که بخشی از Quantum Advantage Program هستیم بسیار خشنودیم. بر این اساس، مشتریان متقابل از بهترین راه‌حل‌های ممکن بر پایه ارتباط بین محصولات و خدمات Quantum و بستر Avid Media Central سود خواهند برد
جف استدمان نائب رئیس ارشد بخش راه‌حل‌های ذخیره‌سازی قابل گسترش و بازاریابی Quantum:  «با تکیه بر ابتکارات گسترده در حوزه توسعه راه‌حل تا همترازی نزدیک‌تر فعالیت‌های پشتیبانی و فروش، Quantum همکاری نزدیک‌تری با Avid خواهد داشت؛ با این همکاری، مشتریان Avid از مزیت مدیریت بهتر محتوای خویش در بلندمدت سود خواهند برد. با تکیه بر فناوری‌های هر دو شرکت، کاربران می‌توانند ذخیره‌سازی رسانه‌های خویش و دسترسی به محتوا را در دامنه وسیعی از بسترهای آرشیو بهینه‌سازی نمایند که به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای در زمان و هزینه آنها صرفه‌جویی خواهد کرد و در عین حال، دست یافتن به اهداف تجاری و خلاقانه‌شان را تسهیل خواهد نمود

درباره Quantum
Quantum 
در حوزه حفاظت از داده، آرشیو و رسانه‌های ذخیره‌سازی قابل گسترش پیشتاز است. بستر StorNext 5 این شرکت جریان‌های کاری مدرن با عملکرد بالا را تغذیه می‌نماید، همکاری بلادرنگ و یکپارچه را ممکن می‌سازد و دسترس‌پذیری سریع و ساده محتوا برای استفاده در آینده و تبدیل مجدد به پول را تضمین می‌کند. بیش از 100000 مشتری در سرتاسر جهان Quantum را برای برآوردن نیازهای جریان‌کاری محتوای خویش (شامل ارگان‌های دولتی بزرگ، شرکت‌های پخش همگانی، موسسات تحقیقاتی و بنگاه‌های اقتصادی) برگزیده‌اند. با تکیه بر Quantum، مشتریان از مزیت بستر ذخیره‌سازی End-To-End بهره‌مند خواهند بود که نیازشان را برای مدیریت دارایی‌ها از ابتدا تا پایان و تحویل و نگهداری بلندمدت آنها برآورده می‌سازد.
Quantum
، لوگو Quantum، Lattus، Q-Cloud، Quantum Advantage Program، StorNext و StorNext Storage Manager علائم تجاری ثبت شده/نشده شرکت Quantum و شرکت‌های وابسته آن در ایالات متحده و یا سایر کشورها هستند. کلیه علائم تجاری دیگر جزء اموال مالکین مربوطه‌شان محسوب می‌گردند.
Avid
، لوگو Avid و Interplay علائم تجاری ثبت شده/نشده شرکت Avid Technology یا شرکت‌های تابعه آن در ایالات متحده و یا سایر کشورها هستند. نام Interplay با اجازه شرکت Interplay Entertainment مورد استفاده قرار گرفته است، که هیچ مسئولیتی را در مقابل محصولات Avid بر عهده نمی‌گیرد. کلیه علائم تجاری دیگر جزء اموال مالکین مربوطه‌شان محسوب می‌گردند. ویژگی‌های محصول، مشخصات، دسترس‌پذیری و نیازمندی سیستم بدون اطلاع قبلی در آینده قابل تغییر هستند.
در این مقاله، اظهارنظرهای آینده‌نگرانه‌ای صورت گرفته است. کلیه اظهارنظرها فاقد شواهد تاریخی، اظهارنظرهای آینده‌نگرانه تلقی می‌گردند. به‌طور اخص، ولی نه محدود به، اظهارنظرهای مربوط به موارد ذیل در چارچوب تعریف فوق اظهارنظرهای آینده‌نگرانه محسوب می‌شوند: مزایای پیوستن Avid به Quantum Advantage Program شامل راه‌حل‌های آرشیو جدید Avid. کلیه اظهارنظرهای آینده‌نگرانه در این مقاله بر پایه اطلاعات در دسترس Quantum در تاریخ نگارش هستند. این اظهارنظرها ریسک‌ها، عدم قطعیت‌ها و سایر عوامل شناخته شده/نشده‌ای را شامل می‌گردند که می‌توانند باعث تفاوت نتایج واقعی با موارد مندرج در اظهارنظرهای آینده‌نگرانه Quantum شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تماس با ما

 

دفتر مرکزی :

تهران - یوسف آباد - انتهای بزرگراه گمنام

نرسیده به گلها - پلاک 59 - طبقه 2 - واحد 4

 
 
تلفن :   88107859-021
            021-88974520
فكس :  88107858-021
ايميل : info@bpap.ir