http://bpap.ir

Acunetix ، برنده جایزه « Best of 2016» با اسکنر آسیب‌پذیری آنلاین Acunetix

Acunetix Insignia Name HiRes

این راه‌حل امنیت برنامه‌ کاربردی وب به‌عنوان ابزاری ارزشمند برای بازار SMB شناخته شده است.
Acunetix
در آزمایش امنیت برنامه‌کاربردی وب در سطح جهان پیشتاز است. این شرکت با اسکنر آسیب‌پذیری آنلاین Acunetix موفق به دریافت جایزه اول « Best of 2016» مسابقات موسسه آلمانی «Initiative Mittelstand» در بخش امنیت فناوری اطلاعات گردید. نیک گالئا مدیر اجرایی ارشد شرکت Acunetix در این مراسم جایزه فوق به نمایندگی از شرکت را دریافت کرد.
اسکنر آسیب‌پذیری آنلاین (OVS) شرکت Acunetix بخاطر نوآوری در بخش امنیت فناوری اطلاعات برای بازار SMB انتخاب گردید. راه‌حل پویش آسیب‌پذیری پیشتاز Acunetix تاکنون برای حفظ امنیت وب‌سایت بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ در جهان مورد استفاده قرار گرفته است. با این وجود، ویراست آنلاین آن با فرض SMB توسعه یافته است و پیشرفته‌ترین فناوری پویش وب را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه برای کسب و کارهای کوچکتر عرضه می‌کند. به‌علاوه، Acunetix OVS پویش امنیت شبکه رایگان را نیز ارائه می‌کند.
به گفته گالئا، مدیر اجرایی ارشد Acunetix، «این جایزه به رسم سپاس از نوآوری Acunetix در تضمین فعالیت امن و ایمن بنگاه‌های اقتصادی در ابرها اهدا گردیده است.» «Acunetix در حوزه خود پیشتاز است و بسیاری از کارشناسان امنیت آن را اولین انتخاب خود می‌دانند. به اعتقاد ما، Acunetix OVS ابزاری است که دامنه‌ای وسیع از فعالان بازار می‌توانند از آن سود ببرند. با این فرض، نسخه آنلاین مقرون‌به‌صرفه‌تر و انعطاف‌پذیرتر طراحی گردیده است

درباره اسکنر آسیب‌پذیری آنلاین Acunetix
با داشتن قیمت رقابتی و کاربر پسند بودن، اسکنر آسیب‌پذیری آنلاین Acunetix راه‌حل آنلاین مقرون‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیری برای آزمایش خودکار وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی وب به لحاظ وجود آسیب‌پذیری‌های شناخته شده (شامل SQL Injection و Cross-Site Scripting (XSS)) محسوب می‌گردد. از طرفی، Acunetix پشتیبانی پیشرفته‌ای را برای فناوری‌های وب نسل بعد (مانند HTML5 و JavaScript) ارائه می‌کند. به‌علاوه، این اسکنر سرورهای اصلی را به لحاظ وجود آسیب‌پذیری‌های شبکه پویش می‌نماید و گزارش‌های جامع و نکات سودمندی را در ارتباط با راهکارهای جبرانی برای برطرف کردن آسیب‌پذیری‌های کشف شده ارائه می‌نماید.

درباره Initiative Mittelstand
مسابقات Innoationspreis-IT Awards توسط موسسه آلمانی Initiative Mittelstand برگزار می‌گردد. این موسسه به‌صورت آنلاین اطلاعاتی را در ارتباط با جدیدترین و نوآورانه‌ترین محصولات، خدمات و فناوری‌های در دسترس در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد.

درباره Acunetix
Acunetix
در حوزه آزمایش خودکار امنیت برنامه‌های کاربردی وب پیشتاز بازار است و ابزار مورد انتخاب بسسیاری از مشتریان قرار گرفته در فهرست Fortune 500 است. اسکنر آسیب‌پذیری Acunetix آرایه‌ای وسیع از آسیب‌پذیری‌های برنامه کاربردی وب را کشف و گزارش می‌نماید. Crawler این اسکنر که در حوزه صنعت پیشتاز بوده به‌طور کامل از وب‌سایت‌هایی با سطح بالای AJAX، Java Scrip و HTML5 پشتیبانی می‌نماید. این موضوع حسابرسی برنامه‌های کاربردی پیچیده ی نیازمند احراز هویت را امکان‌پذیر می‌سازد. Acunetix تنها فناوری موجود در بازار است که به‌طور خودکار آسیب‌پذیری‌های Out-of-Band را کشف می‌نمایند و به دو شکل راه‌حل آنلاین و غیر آنلاین (On-Premise) در دسترس می‌باشد.

 

منبع : Acunetix « Best of 2016»

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تماس با ما

 

دفتر مرکزی :

تهران - یوسف آباد - انتهای بزرگراه گمنام

نرسیده به گلها - پلاک 59 - طبقه 2 - واحد 4

 
 
تلفن :   88107859-021
            021-88974520
فكس :  88107858-021
ايميل : info@bpap.ir