http://bpap.ir

جلوگیری از نشت اطلاعات DLP

Data Loss Prevention

شرکت سیمانتک ( Symantec ) بزرگترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی می باشد.
نرم افزار Symantec Data Loss Prevention برنامه ای قدرتمند و معروفشرکتSymantec  می باشد که  قابلیت های  مهمی در زمینه ی نظارت، محافظت، جستجو و مدیریت اطلاعات و داده های محرمانه ی شما را دارد، خواه این داده ها  در موبایل، دستگاه های ذخیره سازی و شبکه ها ذخیره شده باشد. قابلیت های اصلی کشف مکان ذخیره شدن داده ها، شناسایی صاحبان واقعی داده ها و آگاهی نسبت به فعالیت های مشکوک، نظارت بر چگونگی ذخیره سازی داده ها به هنگام آنلاین و آفلاین شدن کاربران، محافظت از اطلاعات با آگاه کردن کاربران در مورد نقض سیاست، امنیت فایل ها و پوشه ها و توقف ارتباطات خارج از سیاست تعریف شده، مدیریت سیاست از دست دادن داده ها، گردش کار و بازسازی، گزارش ها و مدیریت  قدرتمند مبتنی کنسول وب

   ویژگی ها

Symantec Data Loss Prevention    کنترل کاملی به شما در خصوص داده های محرمانه در پایگاه های ابری ایمیل، دستگاه های تلفن همراه و کاربران در نقاط پایانی(endpoints)  می دهد؛ استقرار DLP مدیریت سیستمرا ساده میکند و امکان  انجام  اقدامات مستقیم  و لازم در خصوص نقض سیاست را به صاحبان داده ها می دهد.

*Cloud Prevent for Microsoft Office 365  : با اتخاذ و استفاده از نظارت و مانیتورینگ از طریق پایگاه ابری و ارسال ایمیل ها  Microsoft Exchange Online، به رونق و سرعت تجارت کمک شایانی می کند

*  پشتیبانی از نصب و راه اندازی سرور جداگانه و امکان استقرار Enforce platform ، سرورهای تشخیص ، و پایگاه داده در سرور فیزیکی جداگانه برای استفاده  شعب  دفاتر و یا سازمان های کوچک، و کاهش هزینه های سخت افزاری و تعمیر و نگهداری انها را  فراهم می کند.

*  : Data Insight Self-Service Portalصاحبان اطلاعات کسب و کار را قادر می سازد تا  از طریق صفحه وب شبکه  به بررسی و اصلاح نقض سیاست های فایل بپردازند و به راحتی مشکلات بوجود آمده را بازسازی کنند.

*Endpoint Agent  : داده ها ی روی نقطه پایانی  سیستم عامل مک ایکس را شناسایی می کندو بر رویدادهای  نقاط پایانی در ویندوز مایکروسافت 8.1 و  دسکتاپ مجازی و برنامه های کاربردی با میزبانی VMware View and Microsoft Hyper-V نظارت می کند.
و همچنین براطلاعات منتقل شده از طریقMicrosoft Remote Desktop Protocol نظارت می کند.
* Endpoint Indexed Document Matching  : امکان ارزیابی اسناد برای پی بردن به تطبیق پذیری  نقطه پایانی  ونظارت بیشتر بر  استفاده از داده ها به هنگام آفلاین بودن کاربران شبکه را ممکن می سازد.
*Endpoint Communications  : اماکن اتصالendpoint agents  بیشتری را به سرور های نقطه پایانی به منظوربهبود مقیاس پذیری سیستم  را فراهم می اورد.
* : Enforce Platform  پیکربندی  قابل انعطاف  گروه های  endpoint agent و بهبود  گزارش دهی در خصوص سلامت agent را ممکن می سازد.
*
 بهبود Exact Data Matching امکان  افزایش دقت سیاست های از دست دادن داده ها (که به دنبال داده های انگشت نگاری شده هستند)  را ممکن می سازد.
*Mobile Email Monitor  : ایمیل های محرمانه  دانلود شده به Android و iOS توسط کاربران  ،از طریق پروتکل Microsoft Exchange ActiveSync را تشخیص می دهد
* Network Monitor  : اطلاعات محرمانه فرستاده شده درنسخه جدید  پروتکل اینترنت، IPv6 را تشخیص می دهد. 

مزایای کلیدی

محافظت از اطلاعات محرمانه در برابر گم شده سرقت

کمک به شما برای سازگاری بودن با مقررات حفظ حریم خصوصی و حفظ اعتبارتان.

افزایش بینش تان در خصوص ریسک از دست دادن اطلاعات و کاهش  خطرات

جلوگیری از نشت تصادفی اطلاعات

توقف insiders مخرب از سرقت مجودی های با ارزش مانند طرح محصول و گزارش های مالی