http://bpap.ir

Fortinet Logo

 

این محصول می تواند یک راه حل جامع و کامل جهت برقراری امنیت با مناسب ترین هزینه را فراهم نماید. با کمک این محصول خواهید توانست با ایجاد فایروال و پیاده سازی پروفایل های امنیتی شبکه خود را از نفوذ و ویروسها و حمات حفظ نموده و توانایی فیلترینگ محتویات وب و شناسایی هرزنامه ها را هم داشته باشید. کنترل محتویات ترافیک و Application ها را نیز می توان با این دستگاه انجام داد. تجهیزات فورتی گیت می توانند شبکه های سازمانی از کوچکترین شبکه ها تا بزرگترین آنها را به سادگی از خطرات امن کنند.

کوچکترین مدل این محصول دستگاه 30E می باشد که تا بزرگترین مدل سری دستگاههای ۵۰۰۰ که برای ICP ها استفاده می شوند بیش از ۲۵ مدل را فراهم نموده که با مناسب ترین هزینه قادرخواهید بود امنیت شبکه خود را برقرارسازید. استفاده از فن آوری ASIC و ترکیب سیستم عامل FortiOS همراه با تراشه FortiASIC و جدیدتری نسلهای CPU کارآیی بسیار بالایی را بوجود آورده است. تمامی فورتی گیتها از کوچکترین مدل تا بزرگترین آنها دارای ویژگیهای اصلی زیر می باشند

تجهیزات فورتی گیت حفاظت سطح بالایی را دربرابر حمات شبکه ای، ویروسها و خطرات ناشی از استفاده برنامه ها و محتویات نرم افزارها بدست می دهد. به روزرسانی خودکار از طریق FortiGuard فورتی گیت را آماده و مجهز نموده تا با جدیدترین حمات نیز مقابله نماید. High Availibility جهت بالابردن ضریب برقراری شبکه و استفاده از virtual domain جهت جداسازی قسمتهای مختلف شبکه که نیاز با ساختارهای امنیتی مختلف دارند از ویژگیهای دیگر این محصولات می باشد. قابلیتهای بسیار بالا و کارآمد این محصول باعث شده است که چندین سال متوالی به عنوان برند برتر در بین UTM های دنیا شناخته شده و پرفروشترین محصول امنیتی UTM دنیا باشد. با نگرش بر توانایی عملیاتی محصولات فورتی گیت میتوان آنها را در سه دسته Soho, Midrange & Enterprise تقسیم بندی کرد. این دسته بندی با نگرش به نوع استفاده سازمانها نیز صورت گرفته است. برای مثال سازمانهای بزرگ که شبکه های پیچیده تری دارند استفاده از راه حلهای رده Enterprise شرایط بهتری را برای رفع نیازهای امنیتی سازمان در رده های UTM فراهم میسازد. قابلیتهای اجرایی مدلهای مختلف یکسان بوده و تفاوت در تعداد و نوع رابطه کاربری و توان و قدرت، آنها را در رده بندی های مختلف از هم متمایز می کند.

•  فورتی وب تنها محصولی می باشد که که یک ماژول اسکنر آسیب پذیری در درون فایروال برنامه کاربردی وب فراهم می کند که راه حل جامع و کاملی برای PCI DSS مورد نیاز نسخه ۶٫۶ می باشد.

•  فورتی وب امنیت برنامه های کاربردی وب را ضمانت کرده و محتوای حساس پایگاههای داده را با مسدود کردن تهدیداتی مانند cross-site scripting ، SQL injection ، buffer overflow ، Dos ، cookie poisoning schema poisoning ، و … امن می کند.

•  پشتیبانی از 6.6 PCI DSS با حفاظت در برابر ۱۰ آسیب اول شناخته شده OWASP روی برنامه های کاربردی تحت وب.

•  ایجاد پروفایل های فعالیت کاربر بصورت پویا و خودکار بر پایه فعالیت های مجاز.

•  پردازشگر رمزگذاری SSL به زمان پردازش شتاب می دهد ، عملیات رمزنگاری رامی کند و باعث کاهش نیازمندی های پردازش بر روی وب سرور می گردد.

 Load balancing بر روی سرورها و مسیریابی بر اساس محتوا سرعت برنامه را افزایش می دهد و بهره برداری از منابع سرور و برنامه های کاربردی را بهبود می بخشد.

•  متراکم سازی داده ها اجازه می دهد تا استفاده از پهنای باند کارآمدتر باشد و زمان واکنش را بهبود ببخشد

•  تجزیه و تحلیل داده های آنلاین کمک می کند تا سازمان ها گزارشی از استفاده کاربران روی برنامه های کاربردی وب خود را با موقعیت جغرافیایی و توسط بردارهای متعدد داشته باشند.

 

مقایسه محصولات FortGate

 FortiGate Product Matrix WEB

 

 

تماس با ما

 

 

دفتر مرکزی :

 

تهران ، خیابان ولیعصر ، پایینتر از پارک ساعی                 
برج سپهر ساعی ، طبقه پنجم ، واحد 505

تلفن :   88107859-021
فكس :  88704425-021
ايميل : info@bpap.ir
 
 
 
دفتر شاهرود :
 
 
شاهرود ، خیابان فردوسی ، روبه روی اداره پست مرکزی
کوچه شهید مصطفایی ، ایران انفور ماتیک
 
تلفن :    32380580-023
                        09119798907
            09034659771