http://bpap.ir

dell power edge

شرکت Dell یکی از بزرگترین تولید کنندگان سرور در دنیا می باشد که سهم قابل توجهی از بازار این بخش از فناوری اطلاعات را در اختیار خود دارد. شرکت Dell مانند دیگر تولید کنندگان مطرح، دارای محصولات متنوع و مناسب درحوزه سرویس دهنده (سرور) می باشد. قیمت مناسب در کنار کارایی بالا از ویژگی های برجسته محصولات این شرکت می باشد. سرور های عرضه شده توسط این شرکت در سه گروه کلی قرار دارند که شامل سرور های ایستا (Tower)، سرور های قابل نصب در Rack، و سرور های تیغه ای ( Blade ) می باشند که هرکدام برای کاربری خاصی بهینه شده است. معماری پیشرفته و به روز، و پشتیبانی از جدیدترین سخت  افزار، از نکات بر جسته سرور های Dell می باشد. در ادامه مشخصات سرور های پرکاربرد هر گروه ارائه شده است.

 DEll PowerEdge Tower Series   dell tower

 این گروه از سرور ها دارای ظاهری شبیه رایانه های شخصی می باشند ولی از نظر کارکرد دارای ویژگی های یک سرور می باشند. امکان نصب این خانواده از سرور ها در Rack با استفاده از کیت های مبدل ممکن می باشد. وجود دو پردازنده و دو منبع تغذیه در این خانواده پیشبینی شده است. این گروه از سرور ها برای کابری های حجم متوسط با توجه به قیمت پایین آن مناسب می باشند. عمده کاربرد این خانواده از سرور ها برای سازمان های فاقد اتاق سرور و مرکز داده می باشد. در جدول زیر مشخصات کلی سرور های پرکاربرد ارائه شده است.

t430 spec

 Dell PowerEdge T430 Datasheet

Dell PowerEdge T630 Datasheet

Dell PowerEdge Rack Series dell rack

این خانواده از سرور ها برای نصب در Rack طراحی شده اند و دارای توان پردازشی قابل توجه می باشند. امکان نصب دو پردازنده و دو منبع تغذیه در این خانواده وجوددارد. این رده از سرور ها برای بسیاری از کاربری ها مناسب می باشند. ابعاد سرور بین Unit 1-2 می باشد. به منظور تعیین سخت افزار سرور می بایست الزامات سرویسی را بطور کامل مد نظر داشت بهترین پیکربندی گزینش شود. در جدول زیر مشخصات کلی سرور های پرکاربرد این خانواده ارائه شده است.

 

 dell rack spec

Dell PowerEdge R740 Datasheet

Dell PowerEdge R640 Datasheet

Dell PowerEdge R740xd Datasheet

شرکت بهپارت آمادگی خود را در خصوص ارائه  خدمات زیر اعلام می دارد.

1- بررسی نیاز های پردازشی کارفرما بر اساس استاندارد ها و بهروش ها ( Capacity Planning)

2- ارائه لیست تجهیزات با توجه به بند یک ( LOM & BOM )

3- فروش تجهیزات Orginal, New Order with Quaranty

4- ارائه خدمات نصب و پیکربندی مطابق با استاندارد

5-  ارائه دوره های آموزش راهبری و Troublshooting بر اساس سرفصل ها و کاملا عملی